Whatsapp TIKLA ARA

Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat sektörünün her alanında hizmet sunan bir firma olarak siz değerli müşterilerimizi kusursuz ve güvenli hizmetle buluşturmaktayız. Taşınmaya karar verdiğinizde bizleri aramanız yeterli olacaktır. Ofis çalışanlarımız günün her saatinde sizlere hizmet vermek için taleplerinizi beklemektedirler.

Firmamız Türkiye 'nin her bölgesine gerçekleştirdiği evden eve nakliyat hizmetlerine yenilerini eklemektedir. Nakliyat sektörü içerisinde ihtiyaç duyulan her alanda müşterileri kaliteli ve güvenli hizmet ile buluşturmayı amaç edinmişizdir. Bu amaçla her yeni gün işimize daha fazla sarılarak, güvenli, kaliteli ve sorunsuz hizmet sunmak için müşterilerimizin taleplerini beklemekteyiz. Ankara nakliyat alanında kurumsal hizmet sunmaktayız.

Ankara Evden Eve Nakliyat Aşamaları

  • Bizi aradığınızda, bizimle çalışmaya karar verdiğinizde belirttiğiniz tarih ve saatte adresinize göndereceğimiz uzman arkadaşımız sizlere bilgilendirme verdikten sonra ekspertiz için gerekli çalışmaları yapacaktır. Anlaştığımız takdirde belirtilen tarihte taşınmanızı sağlamak için firma sözleşmemizi yapmaktayız.
  • Taşınma tarihinizde ekspertiz programına uygun şekilde aracımız ve uzman kadrolarımız adresinizde olacak, eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması için gerekli de montaj ve paketleme işlemlerini gerçekleştirecektir.
  • Paketleme işlemlerinin tamamlamasıyla birlikte eşyalarınız profesyonel kadromuz tarafından nakliye aracımıza yerleştirilmekte ve araç içerisinde istiflenmesi yapılmaktadır. Taşınma sırasında meydana gelebilecek olumsuz durumlarda eşyalarınızı sigortalamakta ve firma sözleşmesi ile güvence altına almaktayız.
  • Yeni adresinize gelindiğinde eşyalarınız aracımızdan dairenize taşınacak, paketlemesi açılarak odalar içerisindeki dizaynları ve mobilya kurulumları bilgilendirmeniz doğrultusunda büyük bir titizlik ve özveri içerisinde yapılacaktır.
  • Nakliye sürecinizin son bulması ile ekibimiz sizin kontrolünüzde tüm odaları ve eşyaları kontrol ederek taşınmanızın tamamlandığına dair sözleşme evrakı için imzanızı alacaktır.
Değerli işveren ve çok kıymetli müşterilerimiz sizlerle %100 memnuniyet garantili çalışmak kaliteli, güvenli ve zamanında hizmet sunmak firmamızın vazgeçilmez hedeflerindendir. Güvenle taşınmak için bizi aramanız yeterlidir. 

Ankara Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Ankara evden eve nakliyatAnkara evden eve nakliyat ücretleri belirlerken işinizin detayı önemlidir. Eşya miktarı, dairenizin kat sayısı, asansörlü nakliyat hizmet tercihi, kullanılacak malzeme cinsi ve miktarı ve çalışacak personel sayısı gibi faktörler bu konuda belirleyici rol oynar. Ankara nakliyat ücretleri hakkında sizlere iletişimle daha fazla bilgi sunmaktayız. Bizleri çekinmeden arayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize işinizi yapalım veya yapmayalım destek olmaktan mutluluk duyarız.

Ankara evden eve nakliyat hizmetinizin gerçekleşmesi sonunda ne kadar ücret ödeyeceğinizi görmek için linki (Ankara nakliyat fiyatları) tıklayarak bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.