Whatsapp TIKLA ARA

Çayyolu Evden Eve Nakliyat

Çayyolu evden eve nakliyat işlemlerinizde siz değerli müşterilerimizi kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmetle buluşturuyoruz. Çayyolu evden eve nakliyat alanında kalitenin ve güvenin adresiyiz. Çayyolu, Çankaya ilçemize bağlı bir mahalledir. Ancak Ankara’nın birçok ilçesinden daha fazla gelişmiştir. Ankara ilinin gözde mekanları burada bulunmaktadır. Yaşam tarzı ve yaşam alanları ile insanların beğenisini üzerine çekmiştir. İlin en güzel siteleri burada yükselmiştir. Burada yaşayan insanların ekonomik durumu da oldukça iyi durumdadır. Hızla yükselen blok ve siteler nedeniyle taşımacılık bu bölgede büyük öneme sahiptir. Çayyolu nakliyat hizmeti de bu nedenle önemlidir. Ankara nakliyat sektörünün lider firması olarak her bölge ve ilçeyi kusursuz taşımacılık ile bütünleştiriyoruz.

Çayyolu Deha Nakliyat Firmamızın Çalışma Prensipleri

Çayyolu nakliyat firması olarak, prensiplerimizden asla vazgeçmeden ilkeli ve kaliteli bakış açımızla müşterilerimizin emrindeyiz. Taşıma işlemleri kademeli olarak tarafımızdan yönetilmektedir. Bu yönetim şu şekilde gerçekleşir.

Çayyolu evden eve nakliyatBizleri aradığınızda, adresinize uzman personelimizi sizlerin belirttiği tarih ve saatte keşif yapması için gönderiyoruz. Çayyolu evden eve nakliyat işlemi sırasında sorunların yaşanmaması için bu kesinlikle yapılması gerekir. Ekspertiz personelimiz eşyalarınızı yerinde görür ve kullanılacak malzeme miktarı, malzeme cinsi, nakliye araç boyutu, çalışacak personel sayısı, modüler asansörün kullanılması, taşınma tarihi ve nakliye ücretini belirleyerek sizlere rapor sunar. Anlaştığımız takdirde sözleşme ve sigorta yaparak adresinizden ayrılır.

Çayyolu evden eve nakliyat firmamız taşınma tarihinizde adresinizde olur. Sizlerin onay vermesiyle personelimiz işlerine başlar. Evinizde bulunan her bir eşya özenli bir şekilde paketlenir. Kırılacak eşyalarınız kolilere konur. Kıyafetleriniz askılı elbise dolaplarına takılır. Ütüsü bozulmasın, kırışmasın diye özel askılı elbise dolabı kullanılır. Mobilyalarınız personelimiz tarafından dikkatle sökülür. Koltuk ve yataklarınız toz ve leke olmasın diye öncelikle streç ile ambalajı yapılır ve havalı naylonlar ile ikinci kat paketlenmesi yapılmaktadır.

Çayyolu evden eve nakliyat hizmetinizde, evinizde bulunan tüm eşyalarınızın toplanması ve paketlenmesi yapıldıktan sonra nakliyat aracımıza taşınır. Bu taşıma çoğu zaman modüler asansörlerimiz ile teknolojiden destek alınarak yapılmaktadır. Daha sonra eşyalarınızın istiflenmesi araç kasası içerisinde düzgün şekilde yapılır. Mobilya ve büyük eşyalarınız araç hareket halindeyken devrilmesin birbirlerine sürtüp zarar vermesin diye kasaya bağlanır. Ekibimiz yeni evinize doğru yola çıkarlar.

Çayyolu evden eve nakliyat işleminiz sırasında sizlerin memnuniyeti bizim için önemlidir. Yeni evinize gelindiğinde eşyalarınız dairenize dikkatli bir şekilde taşınır. Büyük eşyaların yerleri sorularak yerlerine konulur. Eşya toplaması yapılırken kolilere konulan eşyalar farklı odalara dağılmasın diye koli üzerine oda sahibinin ismi yazıldığı için yeni evde de oda, oda koliler dağıtılır. Mobilya kurulumlarınız mobilyacımız tarafından sizlerin belirlediği yerlerde yapılacaktır. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra ekibimiz onayınızı alarak oradan ayrılırlar.

Çayyolu Evden Eve Nakliye Firmaları

Çayyolu evden eve nakliye firmaları birbirinden çok farklı şekilde hizmet sunar. Birinde bulunan iyi özellik bir diğerinde bulunmaz. Ancak her iyi özelliğin bir araya geldiği tek firma Deha Nakliyat firmamızdır. Bu iyi özellikler bizim varoluş nedenimizdir. Müşteri kaybeden bir kuruluşun ayakta kalması mümkün değildir. Bu düşüncelerle hareket etmemiz bizleri Çayyolu nakliye firmaları arasında liderliğe yükseltmiştir. Bir müşterinin gönlünü kazanmak birçok müşteriyi beraberinde getirir. Hizmet sunarken yaptığımız her işte müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamaktayız. Parmakla gösterilen Çayyolu nakliyat firması olmamızda bu nedenledir.

Çayyolu Evden Eve Nakliyat Fiyatları Belirleme

Çayyolu nakliyatÇayyolu evden eve nakliyat fiyatları belirlerken belli kriterlere bakılmaktadır. Bu kriterler sayesinde net ve doğru ücret verilmektedir. Burada önemli olan ekspertiz tarafından belirlenen ücrettir. Yapılacak işin büyüklüğü ücret tespitinde büyük rol oynamaktadır. Evinizde bulunan eşyalarınızın kaç metreküp olduğu, gideceğiniz mesafe, dairelerinizin kat sayıları ve çalışacak personel sayısı bunlara bakılarak siz değerli müşterilerimize Çayyolu nakliyat ücretleri oluşturmaktayız. Elimizden geldi kadar ekonomik olmasını sağlamaktayız. Öncelikli hedefimiz sorun yaşanmadan gerçekleşen taşınma sürecidir. Çayyolu evden eve nakliyat fiyatı ikinci planda tutulmaktadır.

Deha Nakliyat Çayyolu Halkının Hizmetinde

Çayyolu evden eve müşterilerimizin yapılan işten memnun kalması için birçok konuda yenilikleri hayata geçirdik. Bu yenilikler şunlardan oluşmaktadır.

1)- Çalışan personelin daire içerisinde çalışırken galoş giymesi.

2)- Bina asansörleri kullanılırken asansörler zarar görmesin diye asansör kaplama kılıfları kullanmak.

3)- Taşınma sırasında komşuları ve çevreyi rahatsız etmemek için çalışma saatlerinde esnek davranmak.

Çayyolu evden eve nakliyat işinizde kaliteli hizmet arıyorsanız en doğru tercih firmamızdır. Memnun kalacağınızın garantisini sizlere vermekteyiz. Ayrıcalıklı hizmet anlayışımızla kusursuz şekilde eşyalarınızı taşıtmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Çayyolu evden eve nakliyat işlemlerinizde sizlerin yanındayız.